nauka poprzez zabawę NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Malbork - południe

Czytanie i pisanie, matematyka, przyroda,  język obcy, poprawne nawyki żywieniowe, umiejętność pracy w grupie,  rozwój motoryki, przyswojenie zasad społecznych, rozwój samodzielności i wiele, wiele więcej. Te wszystkie dziedziny są codziennością naszych przedszkolaków.

Ale przedszkole daje dzieciom możliwość odkrywania tych wszystkich fascynujących tajemnic i zagadnień w zabawny i przyjemny sposób. 

Nasza kadra – nauczyciele, lektorzy i instruktorzy zajęć dodatkowych wiedzą, jak pobudzić w małych ludziach naturalną ciekawość świata.

W Bratku, w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, nie tylko umożliwiamy dzieciom naukę, ale staramy się nią zafascynować!

W czym mieli już okazję wziąć udział nasi mali odkrywcy? Oto kilka pozycji spośród wielu atrakcyjnych, dodatkowych zajęć wydarzeń, które proponujemy naszym wychowankom:

 

  • Astronomia                         – wizyta przenośnego planetarium Bajkonur.
  • Fizyka                               – zabawy z ciekłym azotem, Centrum Edu-Fun Gdynia
  • Kultura                              – cyklicznie nasze przedszkole odwiedzają sprawdzone i profesjonalne grupy teatralne                                         – wyjazdy do teatrów, kin, i filharmonii
  • Muzyka                              – warsztaty, zajęcia umuzykalniające
  • Przyroda                            –  nasze przedszkole odwiedziły: kozy, owce, ptactwo domowe z Zagrody Powroty                             – wizyty w Centrum Artystyczno-Ekologicznym w Rodowie k.Prabut                                          – wyjazdy do Akwarium Gyńskiego
  • Angielski                             – zajęcia prowadzone sprawdzoną metodą Helen Doron English
  • Matematyka                        – lekcje matematyki sensorycznej MathRiders – MathJogs (nowość!)
 

powrót