OPIEKA SPECJALISTÓW NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Malbork - południe

W ramach opłaty stałej w Bratku możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Logopeda

Poprawna wymowa to kapitał na całe życie. Z tego powodu na początku roku logopeda przeprowadza diagnozę przedszkolaków, aby skierować dzieci z trudnościami w wymowie na dodatkowe zajęcia, odybawjące się w trakcie pobytu dzieci w przedszkolu.

Psycholog

Opieka doświadczonego psychologa w naszej placówce to wsparcie dla nauczycieli, rodziców oraz dzieci. Zachęcamy rodziców pragnących skonsultować się z przedszkolnym psychologiem do zgłoszenia się do nauczycielek grup, w celu umówienia się na indywidualne spotkanie z panią psycholog.

Muzykoterapeuta

Muzyka w naszym życiu odgrywa olbrzymią rolę – potrafi wyciszyć lub pobudzić, poprawić koncentrację. Rozwija słuch i umiejętności językowe. Przedszkolaki z Bratka biorą udział w zajęciach umuzykalniających dwa razy w miesiącu.

Fizykoterapeuta

Kładziemy nacisk na harmonijny rozwój dziecka – poznawczy i motoryczny. W Bratku promujemy aktrywność ruchową dzieci oraz zdrową postawę ciała. Grupy 4 i 5-latków z Bratka biorą udział w zajęciach z tańców korekcyjnych z fizykoterepautą raz w tygodniu.