angielski NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Malbork - południe

Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego z dobrymi efektami. Śpiewają po angielsku, odpowiadają na pytania, a przede wszystkim wspaniale się bawią. To wszystko dzięki Centrum Fun School w Malborku, które jest odpowiedzialne za edukację językową dzieci z Bratka.

Jak szybko rozpocząć naukę drugiego języka? Jak szybko się da. Przecież języka ojczystego uczymy się jeszcze w brzuchu matki. Noworodek jest w stanie rozpoznać język ojczysty. Niemowlę znacznie szybciej rozumie niektóre słowa, niż jest w stanie wydać dźwięki – używa zatem innych sposobów komunikacji.

Do czego należy przykładać szczególną uwagę jeśli chcemy uczyć nasze dziecko języka obcego? Do tego, by nauka była dla niego przyjemnością, a nauczyciel posiadał kwalifikacje w kierunku nauczania języka,  mówił z dobrym akcentem, a jego wiedza z zakresu gramatyki i słownictwa nie ograniczała się tylko do nauczanych elementów języka.

Lektorzy angielskiego w Bratku spełniają restrykcyjne wymogi językowe, mają odpowiednią wiedzę z zakresu rozwoju mowy u dzieci, przynajmniej raz w roku biorą udział w obowiązkowych szkoleniach. Są to ludzie z pasją i powołaniem do nauczania angielskiego. Nawet na przedszkolnych korytarzach porozumiewają się ze sobą w języku angielskim!

W ramach opłaty stałej wszystkie dzieci raz w  tygodniu biorą udział w zajęciach Fun School dla dużych grup przedszkolnych. Podczas zajęć z dziećmi nasi nauczyciele porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim.

Więcej angielskiego? Sprawdź nasze przedszkole dwujęzyczne! „Pansy – Bilingual Preschool”

Dla tych z Państwa, którym szczególnie zależy na edukacji językowej umożliwiamy zapisanie dziecka na dodatkowo płatne  zajęcia angielskiego w Centrum Fun School. Lekcje odbywają się popołudniami w małych grupach (do 10 osób) w budynku naszego przedszkola dwujęzycznego przy ul.Derdowskiego 3 w Malborku.