ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Malbork - południe

Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego z dobrymi efektami. Śpiewają po angielsku, odpowiadają na pytania, a przede wszystkim wspaniale się bawią. To wszystko dzięki Centrum Helen Doron English w Malborku, które jest odpowiedzialne za edukację językową dzieci z Bratka.

Jak szybko rozpocząć naukę drugiego języka? Jak szybko się da. Przecież języka ojczystego uczymy się jeszcze w brzuchu matki. Noworodek jest w stanie rozpoznać język ojczysty. Niemowlę znacznie szybciej rozumie niektóre słowa, niż jest w stanie wydać dźwięki – używa zatem innych sposobów komunikacji.

Do czego należy przykładać szczególną uwagę jeśli chcemy uczyć nasze dziecko języka obcego? Do tego, by nauka była dla niego przyjemnością, a nauczyciel posiadał kwalifikacje w kierunku nauczania języka,  mówił z dobrym akcentem, a jego wiedza z zakresu gramatyki i słownictwa nie ograniczała się tylko do nauczanych elementów języka.

Lektorzy angielskiego w Bratku spełniają restrykcyjne wymogi językowe Helen Doron English i przynajmniej raz w roku biorą udział w obowiązkowych szkoleniach. Są to ludzie z pasją i powołaniem do nauczania angielskiego. Nawet na przedszkolnych korytarzach porozumiewają się ze sobą w języku angielskim :)

W ramach opłaty stałej wszystkie dzieci mają zapewniony codzienny kontakt z językiem angielskim, czyli osłuchiwanie się z językiem poprzez słuchanie profesjonalnych nagrań Helen Doron English. Oprócz tego raz w tygodniu biorą udział w zajęciach Helen Doron dla dużych grup przedszkolnych. Podczas zajęć z dziećmi nasi nauczyciele porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim.

Dla tych z Państwa, którym szczególnie zależy na edukacji językowej umożliwiamy zapisanie dziecka na dodatkowo płatne  zajęcia angielskiego metodą Helen Doron English, w specjalnej cenie – tylko dla bratkowiczów. Lekcje odbywają się w małych grupach, od 4 do 8 osób.

Więcej angielskiego? Sprawdź nasze przedszkole dwujęzyczne! „Pansy – Bilingual Preschool”