ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PRABUTACH

Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego z dobrymi efektami. Śpiewają po angielsku, odpowiadają na pytania, a przede wszystkim wspaniale się bawią. To wszystko dzięki naszym nauczycielkom, które w sposób przyjazny dzieciom zapoznają je z językiem angielskim.

Jak szybko rozpocząć naukę drugiego języka? Jak szybko się da. Przecież języka ojczystego uczymy się jeszcze w brzuchu matki. Noworodek jest w stanie rozpoznać język ojczysty. Niemowlę znacznie szybciej rozumie niektóre słowa, niż jest w stanie wydać dźwięki – używa zatem innych sposobów komunikacji.

Do czego należy przykładać szczególną uwagę jeśli chcemy uczyć nasze dziecko języka obcego? Do tego, by nauka była dla niego przyjemnością, a nauczyciel posiadał kwalifikacje w kierunku nauczania języka,  mówił z dobrym akcentem, a jego wiedza z zakresu gramatyki i słownictwa nie ograniczała się tylko do nauczanych elementów języka.

Lektorzy angielskiego w Bratku spełniają wymogi językowe, są odpowiednio wykwalifikowani. Są to ludzie z pasją i powołaniem do nauczania angielskiego.