Zajęcia języka angielskiego DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE W MALBORKU

Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego z dobrymi efektami. Śpiewają po angielsku, odpowiadają na pytania, a przede wszystkim wspaniale się bawią. To wszystko dzięki Centrum Helen Doron English w Malborku, które jest odpowiedzialne za edukację językową dzieci z Bratka.

Jak szybko rozpocząć naukę drugiego języka? Jak szybko się da. Przecież języka ojczystego uczymy się jeszcze w brzuchu matki. Noworodek jest w stanie rozpoznać język ojczysty. Niemowlę znacznie szybciej rozumie niektóre słowa, niż jest w stanie wydać dźwięki – używa zatem innych sposobów komunikacji.

Do czego należy przykładać szczególną uwagę jeśli chcemy uczyć nasze dziecko języka obcego? Do tego, by nauka była dla niego przyjemnością, a nauczyciel posiadał kwalifikacje w kierunku nauczania języka,  mówił z dobrym akcentem, a jego wiedza z zakresu gramatyki i słownictwa nie ograniczała się tylko do nauczanych elementów języka.

Lektorzy angielskiego w Bratku spełniają restrykcyjne wymogi językowe Helen Doron English i przynajmniej raz w roku biorą udział w obowiązkowych szkoleniach. Są to ludzie z pasją i powołaniem do nauczania angielskiego. Nawet na przedszkolnych korytarzach porozumiewają się ze sobą w języku angielskim!

W ramach opłaty stałej wszystkie dzieci mają zapewniony codzienny kontakt z językiem angielskim, czyli osłuchiwanie się z językiem poprzez słuchanie profesjonalnych nagrań Helen Doron English. Oprócz tego dwa razy w tygodniu biorą udział w zajęciach Helen Doron dla dużych grup przedszkolnych. Podczas zajęć z dziećmi nasi nauczyciele porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim.

Dla tych z Państwa, którym szczególnie zależy na edukacji językowej stworzyliśmy specjalny Pakiet Językowy Helen Doron:

2x 45min. w tygodniu - zajęcia Helen Doron Kindergarten Groups – duże grupy przedszkolne

2x 45min. w tygodniu - zajęcia Helen Doron Early English – w małych grupach, od 4 do 8 osób.

1x 60 min. w tygodniu - warsztaty tematyczne z lektorami Helen Doron English

Materiały do zajęć na rok wliczone – 5 książek, 4 płyty CD, płyta DVD w zgrabnym plecaku

Opłata wpisowa dla Pakietu Językowego:           200zł (do końca lipca 2017)

Miesięczna opłata za Pakiet Językowy:                200zł (płatna wraz z opłatą za przedszkole)

O jakości zajęć świadczy fakt, iż w Centrum Helen Doron uczą się dzieci już od 3 miesiąca życia, aż do 18 lat.

www.helendoron.pl/malbork oraz https://www.facebook.com/HelenDoronMalbork