Angielski DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE W MALBORKU

Wszystkie nasze przedszkolaki uczą się języka angielskiego z dobrymi efektami. Śpiewają po angielsku, odpowiadają na pytania, a przede wszystkim wspaniale się bawią. To wszystko dzięki naszym nauczycielom i metodykowi j.angielskiego, którzy jsą odpowiedzialni za edukację językową dzieci z Bratka.

Jak szybko rozpocząć naukę drugiego języka? Jak szybko się da. Przecież języka ojczystego uczymy się jeszcze w brzuchu matki. Noworodek jest w stanie rozpoznać język ojczysty. Niemowlę znacznie szybciej rozumie niektóre słowa, niż jest w stanie wydać dźwięki – używa zatem innych sposobów komunikacji.

Do czego należy przykładać szczególną uwagę jeśli chcemy uczyć nasze dziecko języka obcego? Do tego, by nauka była dla niego przyjemnością, a nauczyciel posiadał kwalifikacje w kierunku nauczania języka,  mówił z dobrym akcentem, a jego wiedza z zakresu gramatyki i słownictwa nie ograniczała się tylko do nauczanych elementów języka.

Nauczyciele angielskiego w Bratku spełniają restrykcyjne wymogi językowe, mają odpowiednią wiedzę z zakresu rozwoju mowy u dzieci, przynajmniej raz w roku biorą udział w obowiązkowych szkoleniach. Są to ludzie z pasją i powołaniem do nauczania angielskiego. Nawet na przedszkolnych korytarzach porozumiewają się ze sobą w języku angielskim!

W ramach opłaty stałej wszystkie dzieci mają zapewniony intensywny kontakt z językiem angielskim, czyli osłuchiwanie się z językiem dzięki wplataniu go w codzienne sytuacje (immersja - podczas lekcji "zanurzamy" się w angielskim). Zajęcia angielskiego dla dużych grup (Big Groups) odbywają się 2x w tygodniu i są w całości prowadzone w j.angielskim. Dzięki zabawom ruchowym i angażowaniu całego ciała (Total Physical Response) dzieci mają możliwość aktywnego przyswajania języka. CLIL (Content and Language Integrated Learning) to sposób takiego organizowania lekcji, aby podczas zajęć angielskiego dzieci miały możliwość korzystać z języka spontanicznie, w naturalnych sytuacjach, a treści przedmiotowe były połączone. Krótko mówiąc na naszym angielskim dzieci gotują, malują, śpiewają, liczą, uczą się przyrody i  geografii :)

Dla tych z Państwa, którym szczególnie zależy na edukacji językowej stworzyliśmy specjalny Pakiet Językowy:

2x 30min. w tygodniu - zajęcia Big Groups– duże grupy przedszkolne

2x 45min. w tygodniu - zajęcia  Small Groups – w małych grupach, do 10 osób.

1x 60 min. w tygodniu - warsztaty tematyczne Small Groups CLIL

Materiały do zajęć Pakietu Językowego na rok szkolny wliczone są w cenę (książka/książki oraz aplikacja):

• Opłata wpisowa dla Pakietu Językowego:            250zł
  • Miesięczna opłata za Pakiet Językowy:                250zł (płatna wraz z opłatą za przedszkole)