Witaj na stronie Przedszkola Niepublicznego Bratek w Prabutach

Bratek - nasze logo

Przedszkole "Bratek-Jedynka" istnieje od 1 września 2008. Powstało na bazie przedszkola publicznego nr 1, które zostało przekształcone w przedszkole niepubliczne.

"Bratek-Jedynka" to już drugie przedszkole prowadzone przez dyrektor Elżbietę Zalewską. Pierwsza placówka ("Bratek II") powstała w 1996 r, mieści się w Malborku. "Jedynka" to nawiązanie do dawnego numeru przedszkola publicznego, znanego wszystkim mieszkańcom Prabut.

Budynek przedszkola położony jest w centrum miasta przy jednej z głównych ulic, co ułatwia rodzicom i dzieciom dotarcie do placówki. Wyposażony jest w plac zabaw, który wciąż jest wzbogacany i zagospodarowywany. W budynku przedszkola znajduje się pięć przestronnych sal zabaw wraz z łazienkami i mniejsza sala żłobkowa (z łazienką). Każda sala jest jasna, funkcjonalna, wyposażona w dużą ilość sprzętów, zabawek i gier.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, przedstawiającej nasze przedszkole.

Przenośne planetarium w naszym przedszkolu !

W najbliższą środę, 26 lutego, przedszkole Bratek odwiedzi przenośne planetarium Bajkonur. Wyposażone w najnowocześniejszy w Polsce projektor dysponuje tak szerokimi możliwościami, że trudno je wszystkie wyliczyć. Astronom, podróżnik i zapalony popularyzator nauki odkrywa i wyjaśnia w nim zagadki Kosmosu.

Krótki film i kilka zdjęć z wnętrza planetarium pozwala wyobrazić sobie, co można zobaczyć podczas seansu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.przenośneplanetarium.pl

odwiedzin: 11454 | dzisiaj: 26 | on-line: 1

Daper - technologie informatyczne